چگونه ثروتمند شویم

مردم در مورد برنده شدن در قرعه کشی و ثروتمند شدن یک شبه رویا پردازی میکنند مردم می خواهند ثروتمند شوند . فقط کافی است در

Google Books جستجو کنید و می بینید که این روند از دهه 90 رو به افزایش بوده است. بسیاری از افراد به دنبال راه هایی برای دریافت اولین میلیارد یا راه های سرمایه گذاری برای بازنشستگی بهتر هستند.

برخی در تلاشند تا به عنوان کارآفرین موفق شوند. مردم می خواهند پول کافی برای خرید خانه های زیبا ، اما خیلی ها نمی دانند ثروتمند شدن به معنای واقعی چیست و چه چیزی را می طلبد. ثروتمند شدن ورای مقدار پولی است که بدست می آورید.

ثروتمند بودن یک ذهنیت است. به یک معنا ، شما می توانید ثروتمند باشید اما هنوز فقیر باشید و بالعکس.شما می توانید "غنی" را به روشهای مختلف تعریف کنید. افراد زیادی وجود دارند که به سادگی آن را داشتن پول زیادی می دانند. برای آنها پولدار معادل میلیونر بودن است. اما ثروتمند بودن همچنین می تواند غنای روانی باشد.

این یک موفقیت است که بتوانیم بدون نگرانی از پول زندگی کنیم. لزوماً نیازی به داشتن یک قلعه برای ثروتمند شدن نیست هر کس می تواند ثروتمند باشد تا زمانی که بتوانیم آنچه را که می خواهیم آزادانه انجام دهیم و در زندگی موفق باشیم. نکته اصلی زندگی این است که با یا حتی کمتر از آنچه در اختیار دارید زندگی کنید. "عادی بودن" نرمال بودن حتی وقتی که از نظر مالی قادر به انجام کارهای بیشتری باشید. ممکن است شما اولویت خود را داشته باشید که تعریف مناسب تر شماست ، اما در اینجا چند روش برای پولدار شدن وجود دارد این ممکن است به شما در دستیابی به (یا هر دو) آنها کمک کند.

اگر می خواهید واقعاً ثروتمند شوید ، حرکات جسورانه ای انجام دهید.

ثروتمند شدن یک هدف جاه طلبانه است و اگر به دنبال آن هستید ، کاری بزرگ انجام دهید و تغییرات بزرگی در زندگی ایجاد کنید از مهارت خود به عنوان یک متخصص خود اشتغال بهره برداری کنید و روی آن سرمایه گذاری کنید. هدف خود را برای انجام یک کار بهتر از هر کسی ، قرار دهید: روی آن کار کنید ، آن را آموزش دهید ، آن را یاد بگیرید ، تمرین کنید ، ارزیابی کنید و آن را اصلاح کنید.

ممکن است بیشتر بازیکنان ورزش یا سرگرمی میلیونر باشند ، و این بدان دلیل است که آنها از مهارت های خود به طور کامل استفاده می کنند.

اگر چیزی وجود داشته باشد که در آن خوب باشید ، به احتمال زیاد می توانید از آن جوایز قابل توجهی کسب کنید. این همان مفهوم در صدر قرار گرفتن در یک زمینه خاص است. وقتی در چیزی بهترین هستید ، می فهمید که فرصت ها به دست شما می آیند. برای تبدیل شدن به یک متخصص در امور ، بسیار مهم است که هرگز دست از بهبود نکشید.

افراد موفق زمان ، انرژی و پول را برای بهبود خود سرمایه گذاری می کنند ، و این ممکن است پرسودترین سرمایه گذاری شما تا به امروز باشد. برای شروع ، بفهمید که چه مهارتهایی را می خواهید پرورش دهید. لیستی از ده نفر برتر جهان را در یک مورد ایجاد کنید و از این لیست برای تعیین معیارها استفاده کنید و پیشرفت خود را به سمت بهترین بودن دنبال کنید اگر به عنوان مثال نویسنده هستید، ده نویسنده موفق را که بیشتر از همه تحسین می کنید ، شناسایی کنید. درباره این نویسندگان بیشتر بدانید ، آنچه که آنها برای موفقیت انجام داده اند ، و برخی از کارهای آنها را بخوانید. با نگاه کردن به مدلهای گذشته موفق ، زمان و انرژی خود را در بهبود کارآیی خود سرمایه گذاری کنید

همه می خواهند میلیونر شوند. اما هدفی مانند این، چیزی نیست که بتوانید در یک دوره زمانی کوتاه به راحتی به آن دست پیدا کنید. ابتدا با صرفه جویی شروع کنید. مقادیر اندکی که روزانه پس انداز می کنید قدرتمند است هرکدام از این سرمایه گذاری ها پایه اقتصادی شما هستند.

یک مخترع باشید و آن را فرصتی برای خدمت تلقی کنید. فکر کردن در مورد پول زیاد را کنار بگذارید و به فکر خدمت به افراد زیادی باشید. اگر به آنچه مردم نیاز دارند یا چیزهایی که می تواند جامعه را بهبود ببخشد فکر می کنید ، بینش شما تأثیر بیشتری خواهد داشت. نه تنها این ، شما می توانید اولین کسی باشید که در هنگامی که شروع به خدمت به افراد زیادی می کنید ، تأثیر آن بزرگنمایی می شود - لازم به ذکر نیست ، برای بهبود کارهایی که می کنید بازخورد بسیار مفیدی خواهید داشت.

داشتن حق ثبت اختراع یک اختراع محبوب می تواند بلیط سریع مسیر برای رونق باشد.آینده محصولی ازاین روند را تولید کنید و به فروش برسانید. مطمئناً چالش برانگیز است ، اما آن را راهی برای خدمت بدانید ، تا از کسانی که در واقع به اختراع شما احتیاج دارند بهره مند شوید. هیچ شغلی بدون پشتیبانی مردم موفقیت آمیز نیست. به جای فشردن هر اسکناس از مشتریان ، به آنها نشان دهید که در واقع تلاش می کنید تا به نفع آنها کار کنید.
به یک استارت آپ بپیوندید و سهام بگیرید. با استفاده از همان ملاحظه احتمالی استارتاپ در موارد فوق ، داشتن سهام یک یا چند شرکت نوپا می تواند یک سرمایه گذاری ارزشمند باشد اگر شرکت رشد کند و یا شناور شود یا به یک شرکت بزرگتر فروخته شود. فقط اقلیت اندک از مبتدیان می توانند سودهای کلان سرمایه را تحقق بخشند ، بنابراین شانس خوب نیست. با این وجود ، می توانید از قضاوت خود استفاده کنید تا ببینید کدام ایده تجاری و کدام تیم مدیریتی موفق خواهد بود. کارمندان اولیه در اپل ، گوگل و مایکروسافت بر این اساس میلیونر شدند
توسعه دارایی. خرید ، توسعه و فروش ملک همیشه یک روش اصلی برای جمع آوری سرمایه مردم بوده است.
وام می تواند یک عنصر اصلی در این روش باشد. می گویند 200000 دلار وام گرفته اید و 50000 دلار از مال خود را برای خرید ملک به قیمت 25000 دلار درج کرده اید. سپس ملک را توسعه داده و آن را با 400000 دلار به فروش می رسانید. 60٪ ارزش املاک افزایش یافته اما 50000 دلار اکنون چهار برابر شده است و به 200000 دلار رسیده است.
شما باید در مناطق مناسب خصوصیات مناسب را انتخاب کرده و آنها را با خردمندانه توسعه دهید. شما در معرض رونق و شلوغی در بازار ملک قرار دارید. با این حال ، در طولانی مدت این یک راه اثبات شده برای جمع آوری ثروت است.
یک سبد سهام بسازید. اگر می توانید در یک دوره طولانی سرمایه گذاری مداوم در سهام داشته باشید ، عاقلانه انتخاب کنید و سود سهام را دوباره سرمایه گذاری کنید ، پس می توانید یک فروشگاه بزرگ ثروت بسازید. مطمئناً سهام می تواند به هر طریق پیش برود و بسیاری از سرمایه گذاران کوچک هنگام غوطه وری در سبد سهام ، جرعت خود را از دست می دهند. اما در طولانی مدت ، سهام به همان اندازه سرمایه گذاری خوبی به عنوان دارایی و با نقدینگی بیشتر است. سقوط بازار بورس نشانگر فرصتهای خرید عالی برای کسانی است که دارای پول نقد و اعصاب قوی هستند.
تجارت خود را شروع کنید و در نهایت آن را بفروشید استارتاپ های بیشتر و بیشتر با بازده بزرگ در سال های اخیر موفقیت را تجربه کرده اند.اگر می توانید یک رویکرد جدید نسبت به یک گوشه خاص از بازار پیدا کنید و شغلی بسازید که نیازهای شما را برطرف کند ، در این صورت پتانسیل موفقیت در آن را دارید. این به معنای واقعی کلمه می تواند هر چیزی باشد: یک تجارت تمیز کردن ، یک سرویس تحویل غذا یا یک وبلاگ. احتمالاً ساختن این شرکت سالها زمان میبرد و کار بسیار سختی خواهد بود. همه کارآفرینان باید رنج و فشار زیادی را تحمل کنند. اما اگر بتوانید آن را انجام بدهید ، جوایز احتمالی بسیار زیاد است. این است که بسیاری از افراد ثروتمند به طور جدی این کار را کردند.
اگر می خواهید ثروتمند شوید و زندگی بهتری داشته باشید ، عادات ساده ای بسازید. اگر قصد داشتن یک زندگی پایدار و با پول کافی برای حمایت از یک زندگی را دارید ، از کارهای روزمره خود می توانید شروع کنید. در جای مناسب خود شغلی پیدا کنید. شغلی را انتخاب کنید که مورد علاقه شماست - کاری را که دوست دارید و دوست دارید انجام دهید. هیچ کس موفق به انجام آنچه از آنها متنفر است نیست.
شاید لازم باشد از پایین شروع کنید و راه خود را پیش بگیرید. اما شانس وجود دارد ، اگر عاشق کاری که می کنید ، انجام چنین کاری آسانتر باشد. شما در واقع از روند رسیدن به بالا لذت خواهید برد. تجربه را از طریق سطوح مختلف کاری بدست آورید و وقتی احساس می کنید همه آنچه را که می توانید از آن بدست آورید ، در نظر بگیرید حرکت در شرکت های دیگر باعث می شود افق خود را در فرهنگ های مختلف تجاری گسترش دهد. قرار دادن تجربیات بیشتر در مناصب مختلف ، شما را به یک دارایی با ارزش تر برای شرکت ها تبدیل می کند و شما را به گزینه ای بهتر برای وظایف با رتبه های بالاتر تبدیل می کند. در نظر بگیرید که ثروتمندان چگونه می توانند با شرکتهای مناسب ارتباط برقرار کنند ، جایی که فرصت های زیادی برای رشد وجود دارد. در مکان هایی جستجو کنید که بتوانید مهارت خود را رشد دهید و قادر خواهید بود درآمد ماهیانه خود را چندین برابر کنید هزینه های خود را کاهش دهید.
بزرگترین مشکلی که در مسیر ثروتمند شدن برخی افراد وجود دارد این است که آنها همیشه بیشتر از درآمدشان هزینه می کنند.پیوسته پیشرفت خود را در هزینه ای که می کنید ردیابی کنید. از یک برنامه یا یک صفحه گسترده Excel استفاده کنید تا اطمینان داشته باشید که همیشه می دانید چقدر پول دارید که می خواهید در کجا هزینه کنید. این یک مکان مناسب برای بررسی و تصحیح کارهایی است که چه چیز ارزش هزینه کردن را دارد و چه چه چیز ندارد. شروع به کاهش هزینه های غیر ضروری در زندگی خود کنید. آنچه را که می توانید برای کاهش صورتحساب خود انجام دهید: اطمینان حاصل کنید که چراغ ها را خاموش کرده اید ، وعده های غذایی را برای صرفه جویی در فروشگاه های مواد غذایی و برنامه ریزی در مورد غذا خوردن در آن تنظیم کنید به خودتان دلیل و انگیزه دهید تا پس انداز کنید. برنامه ریزی برای آینده همیشه مهم است و پس انداز بازنشستگی می تواند نکته بزرگی برای ترغیب خودتان برای دوری از هزینه های اضافی باشد.

سرمایه گذاری عاقلانه انجام دهید سرمایه گذاری بسیار بیشتر از شانس خالص است. یک اشتباه در سرمایه گذاری می تواند بخش بزرگی از دارایی های شما را از بین ببرد. بنابراین اطمینان حاصل کنید که هر زمان که تصمیم به سرمایه گذاری می گیرید ، خواه در مورد ملک و سهام ، دو بار فکر کنید. برای شما بهتر خواهد بود که نظرات متخصصان را در نظر بگیرید.

ثروتمند شدن به صورت خردمندانه

چیزهای مهمتری در زندگی وجود دارد تا انباشت ثروت. چه کسی می خواهد ثروتمند باشد اما ، بی دوست ، در تنهایی و در سلامت ضعیف باشد؟ با این حال ، اگر می توانید از زندگی متعادل لذت ببرید و در عین حال ثروتمند شوید ، چرا این کار را نکنید؟ استفاده از ترکیبات پیشنهادی فوق ممکن است آینده مرفه شما را تضمین نکند ، اما مطمئناً مشکلات مالی زیادی را در زندگی شما از بین خواهد برد. با یک قدم در یک زمان ، شاید شما نیز به فردی تبدیل شوید که در آن خواب دیده اید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید